Robimy zdjęcia gołębi pocztowych - zobacz na www.fotogolebie.pl lub zadzwoń,
aby dowiedzieć się więcej tel.: 514 301 900

Podkategoria: Hodowle, hodowcy gołębi

1 · 2 · następna strona »
 • Gołębie - Tomasz Dudek Brzesko »

  Gołębie - Tomasz Dudek Brzesko

  Hodowla gołębi pocztowych Tomasza Dudka to piękne gołębie pocztowe wielu ras i od wielu cienionych hodowców polskich i zagranicznych. Hodowla gołębi składa się z ponad 500 sztuk i jest prowadzona osobiście przez właściciela. ...  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hodowla gołębi pocztowych »

  Hodowla gołębi pocztowych

  Wyjątkowa hodowla gołębi pocztowych. W naszych gołębnikach można znaleźć bardzo ciekawe gołębie o olimpijskim pochodzeniu. Hodowla nasza opiera się głównie n gołębiach rozpłodowych z Belgii, Holandii i Polski ...  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie pocztowe - Fotografowanie »

  Gołębie pocztowe - Fotografowanie

  Robimy profesjonalne zdjęcia golebi pocztowych u hodowców w domu. Dojazd do klienta w każde miejsce w Polsce. Zdjęcia golebi wykonujemy w bezpiecznej klatce. Oprócz postury gołębia robimy również zdjęcie oka gołębia w dużym zbliżeniu. Później zdjęcia są przygotowywane na potrzeby aukcji internetowyc ...  Data dodania: 07 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • TwojeGołębie.pl - Portal dla hodowców gołębi »

  TwojeGołębie.pl - Portal dla hodowców gołębi

  Nowoczesny portal dla hodowców gołębi pocztowych i gołębi rasowych. Znajdziesz tutaj prezentacje hodowli gołębi pocztowych. Możesz dodać bezpłatne ogłoszenia oraz podyskutować na forum o gołębiach pocztowych ...  Data dodania: 16 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie-Sklep - Odzież i gadżety dla hodowców gołębi! »

  Gołębie-Sklep - Odzież i gadżety dla hodowców gołębi!

  Jesteś hodowcą gołębi? Świetnie, sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz między innymi: koszulki, bluzy, kubki, wklepki, oraz inne gadżety dla hodowcy. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, lub chciałbyś coś kupić z własną grafiką, skontaktuj się z Nami. ...  Data dodania: 12 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie T. Witek, A.Wojaczek - Hodowla »

  Gołębie T. Witek, A.Wojaczek - Hodowla

  Listy konkursowe z lotów, planowane loty gołębi pocztowych. Gołębie to nasza pasja, hobby i sport zarazem. To one organizują nasz wolny czas. Nasza hodowla opiera się o gołębie Bogdana Glenca oraz czołowych hodowców z Belgii, Holandii i Niemiec. ...  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Strony www, gadżety dla hodowców gołębi »

  Strony www, gadżety dla hodowców gołębi

  Jesteś hodowcą gołębi i chciałbyś zaprezentować swoją hodowlę w internecie? Świetnie, sprawdź ofertę stworzenie Twojej unikatowej strony www o hodowli. Ponadto jeżeli prowadzisz sklep, lub inną stronę o tematyce hodowli gołębi, skorzystaj z usługi wypromowania jej w topliście. Sprawdź także sklep z ...  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie Andreas Drapa »

  Gołębie Andreas Drapa

  Andreas Drapa to znany i ceniony w Niemczech hodowca gołębi pocztowych. Wielokrotny mistrz Niemiec w lotach gołębi pocztowych. Z jego hodowli wywodzi się kilka gołębi olimpijskich. Jego gołębie doskonale sprawdzają się w lotach krótko i średniodystansowych ...  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Oleksiak Koziegłówki - gołębie pocztowe »

  Zbigniew Oleksiak Koziegłówki - gołębie pocztowe

  Hodowla gołębi pocztowych Zbigniew Oleksiak Koziegłówki. Wielokrotny mist okręgu w lotach gołębi młodych i starych. Mistrz Polski GMP 2013 w lotach gołębi pocztowych. Prowadzi hodowlę gołębi od kilkunastu lat. ...  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • PasjaGołębie.pl - hodowcy i zdjęcia »

  PasjaGołębie.pl - hodowcy i zdjęcia

  Portal utworzony z miłości do gołębi pocztowych. Znajdziesz na nim prezentacje hodowców z całego kraju. Zdjęcia gołębi pocztowych oraz filmy o hodowcach. Gołębie pocztowe to nasza pasja i wielkie zamiłowanie ...  Data dodania: 02 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Adamczyk Paweł - Hodowla Gołębi Pocztowych »

  Adamczyk Paweł - Hodowla Gołębi Pocztowych

  Prezentacja gołębi znajdujących się w hodowli kolegi Pawła Adamczyka z oddziału 0379 Pionki. Kolega Paweł hoduje gołębie pocztowe od kilkunastu lat. Swoją hodowlę opiera w duże mierze o gołębie pochodzące od rodziny Łepuch, ale ma również ptaki od takich hodowców jak: Hans Hirn, Jerzy Koźlik czy Sta ...  Data dodania: 24 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Gołębie pocztowe - Andrzej Szaton - Gołębie pocztowe »

  Gołębie pocztowe - Andrzej Szaton - Gołębie pocztowe

  Strona hodowcy gołębi pocztowych, członka PZHGP z miasta Piekary Śląskie. Gołębie pocztowe to więcej niż hobby, to moja życiowa pasja. Moja hodowla, lotniki, ptaki rozpłodowe, zobacz ich rodowody. Sprawdź moje osiągnięcia w lotach w Polsce i za granicą. ...  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hodowle, hodowcy gołębi

Hodowle, hodowcy gołębi - nowa strona:

Adres:
Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 61