Robimy zdjęcia gołębi pocztowych - zobacz na www.fotogolebie.pl lub zadzwoń,
aby dowiedzieć się więcej tel.: 514 301 900

Regulamin:

Dadając stronę do naszego katalogu akceptujesz niniejszy regulamin.

DODANIE STRONY DO KATALOGU JEST BEZPŁATNE. Możesz wyróżnić swoja stronę wybierając rodzaj wpisu wyróżnionego. Niezbędne będzie wtedy zamieszczenie naszej reklamy na Twojej stronie www

www.katalog.golebie-pocztowe.com.pl zwany dalej katalogiem  zawiera zbiór stron zgłoszonych przez użytkowników. Katalog jest sprawdzany na bieżąco, więc informację o akceptacji lub odrzuceniu wpisu otrzymasz w przeciągu 24 godzin.  

Wszelkie dane podawane w trakcie rejestracji użytkownika oraz podawane w trakcie wpisywania strony nie będą wykorzystane w sposób niezgodny z ustawą o Ochronie Danych Osobowych. Administracja zastrzega sobie prawo do wysyłania zwiadomień nie cześciej niż 1 raz na kwartał.

Strona nie zostanie zatwierdzona do publikacji jeśli nie będzie zgodna z regulaminem katalogu, niezgodna z polskim prawem, nie zawierająca żadnych treści. O fakcie zatwierdzenia lub odrzucenia zgłoszenia dodający zostanie poinformowany email-em wysłanym na adres podany w zgłoszeniu. Wskazane jest aby adres email był podany prawidłowy - jest on niezbędny do późniejszej modyfikacji wpisu.   

Zgłaszane do katalogu strony powinny spełniać następujące kryteria:

Zawartość strony nie może być sprzeczna z polskim prawem.

Nie może zawierać treści faszystowskich, rasistowskich, propagujących przemoc, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym lub wyznaniowym, a także stron propagujących inne treści uznane powszechnie za naganne moralnie.

Strona nie może reklamować czy tez zachęcać do zakupu produktów typu środki odurzające, narkotyki (oraz półprodukty do ich wytwarzania), dopalacze i inne uznane za nielegalne na terenie RP

PRZYJMUJEMY TYLKO STRONY ZWIĄZANE Z TEMPATYKĄ GOŁĘBI POCZTOWYCH I RASOWYCH. INNE STRONY BĘDĄ ODRZUCANE

Strona nie może reklamować hazardu i tematyki szeroko pojętej z hazardem, nie będą przyjmowane strony związane z zakładami bukmacherskimi

Zgłaszana strona nie może być kopią innej strony, składać się wyłącznie z reklam lub samych odnośników (tzw. farmy linków).

Zgłaszana strona powinna być przyporządkowana do właściwej kategorii - złe dopasowanie powoduje usunięcie strony, lub przyporządkowanie jej do właściwej kategorii.

Zgłaszana strona powinna być prawidłowo opisana zgodnie z sugestiami zawartymi w formularzu. Tytuł i opis muszą być sformułowane w sposób logiczny i poprawny językowo (stylistycznie i ortograficznie).

Tytuł powinien składać się z od 5 do 50 znaków, natomiast opis od 200 do 2000 znaków.

Wielkie litery mogą być używane tylko w sposób zgodny z zasadami polskiej pisowni.

Akceptujemy DOMENY i subDOMENY i podstrony

Akceptujemy tylko wartościowe strony. Serwisy w budowie, niedostępne w momencie sprawdzania przez administratora, zawierające bardzo ubogą, powieloną lub specjalnie wygenerowaną dla wyszukiwarek treść oraz przekierowujące do innych serwisów nie będa akceptowane.

Dodając wpis wyróżniony (link zwrotny) musisz umieścić link do naszego katalogu na swojej stronie. Link musi być umieszcony na stronie głównej

Administrator katalogu nie ponosi odpowiedzialności za materiały zgłaszane przez jego użytkowników.

Za ewentualne naruszenie praw autorskich przez użycie na stronie WWW treści stanowiącej własność innej osoby bądź w jakikolwiek inny sposób odpowiedzialność ponosi wyłącznie osoba, która je zgłosiła do publikacji. Nie usuwamy wpisów na żądania konkurencji (a takie się zdarzają).

Administrator zastrzega sobie możliwośc braku informacji zwrotnej o fakcie odrzucenia strony.

Redaktorzy katalogu zastrzegają sobie prawo do zmiany treści (tytułów, opisów, słów kluczowych) zgłoszonych wpisów w zakresie wymagającym niezbędnych poprawek.

Zgłoszenie strony do katalogu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Redakcja katalogu zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.


Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 28